Novinky

 1. <<
 2. <
 3. 1
 4. 2
 5. 3
 6. >
 7. >>

Omlouváme našim zákazníkům za několik pozdních doručení, v restauraci zákazníkům za dlouhé čekání na jídlo. VZKAZUJME TĚM HAJZLÍKŮM co nám už 17 x od 1. ledna nahlásili BOMBOVÝ ÚTOK na ŘÍZKÁRNU, že ji


PODPOŘTE ŘÍZKÁRNU. ŠPIČKOVÝ ŘÍZKÁRNA CATERING. Ekonomický CATERING nejen pro firmy - www.babiccinrozvozjidel.cz/restaurants/20 Děkujeme za objednávky. ŘÍZKÁRNA


SOUTĚŽ - VÝHRA V HODNOTĚ 3900,- KČ KAŽDÝ MĚSÍC !!!

Objednej "ŘÍZKOVOU KILOVKU" za 890,- kč s rozvozem v Praze zdarma, včetně příloh, dezertu a nápojů. Okamžitě vás zařadíme do SOUTĚŽE O 3/4 METROVÝ ŘÍZEK, slosování každého posledního v měsíci. Objednávejte na http://www.restaurace-rizkarna.cz/rozvoz nebo na tel. 725880008.

www.babiccin-rozvoz-jidel.cz nabízí službu rozvozu jídel v Praze a okolí, nonstop, doprava zdarma, obaly v ceně. Nabídka stejná 24 hod. denně.


KONEČNĚ !!! ŘÍZKÁRNA ROZVÁŽÍ NONSTOP pro www.babiccin-rozvoz-jidla.cz

Nonstop, doprava zdarma, akce, soutěže.

OMLUVA...

Omlouváme se za zjednodušenou nabídku rozvodu jídel Babidlo.cz . Aplikace je z důvodu poškozování naší společnosti dočasně nefunkční. Na odstranění pracujeme. Vaše Řízkárna.

MASO JE MASO.... , zpříjemnit den a zlepšit si náladu není vždy těžké. Nechte kedlubny a řepu růst na poli a objednejte si ČESKÝ ŘÍZEK. JSME ČESKÁ FIRMA a vaříme z ČESKÝCH SUROVIN.


DORUČILI JSME !!!!!

....někdy opravdu pozdě, ale rozšířili jsme vozový park o další sice starší, ale pěknou škodověnku...., to abychom Vám příště doručili jídlo včas nebo ještě dříve, než Vás ten hlad přejde. Snažíme se jezdit podle navigace, ale znáte to.... někdy Vás to vede do "paďous" a člověk kolikrát neví jestli k vám vede cesta do leva, do prava nebo rovně .... Každopádně na křižovatce se necouvá a slibujeme "čestný pionýrský", že si k Vám cestu najdeme.... Vaše věrná Řízkárna - Síť řízků, které neskutečně voní !!! 

ROZVOZ JÍDEL

Poskytujeme služby v oblasti gastronomie. Specializujeme se na rozvoz jídel po Praze a Stredočeském kraji. To je naše práce.
Budeme rádi, když si telefonicky objednáte něco dobrého na www.babiccin-rozvoz-jidel.cz . Omlouváme se z technických problémů za dočasné zobrazování zjednodušené nabídky.
Děkujeme. Řízkárna

CATERING NA ŠKOLENÍ

NEJLEVNĚJŠÍ CATERING NA FIREMNÍ ŠKOLENÍ ZA 2900,- PRO 10 - 15 OSOB. www.babidlo.cz
 1. <<
 2. <
 3. 1
 4. 2
 5. 3
 6. >
 7. >>